Report 2021-36

10.09.2021

V tomto týdnu padlo hned několik rozhodnutí, o které se s Vámi chceme prostřednictvím pravidelného týdenního reportu podělit.

1) Jak jsme jistě všichni v průběhu měsíce Srpna citelně zaznamenali technicky nezvládnutý přechod ze strategie Kombar na strategii Union, která obnášela migraci konkrétních obchodů z jednoho účtu na druhý, rozhodli jsme se v tomto týdnu uzavřít celý účet Union a začít s novým účtem na kterém budou prezentovány už pouze a jen obchody ze strategie Union jak bylo ostatně původně zamýšleno.

Aby se odběratelům této konkrétní strategie kompenzovala transformační ztráta, kterou obdrželi, budou mít všichni původní odběratelé signálu nový odběr na novém účtu zcela zdarma! Plně oproštěn od jakýchkoliv provizí a to do doby dokud samotná strategie nedosáhne 100% zhodnocení. Pokud se během procesu znovu-přihlášení k odběru nového signálu připojí i někdo jiný, rozhodli jsme se tuto výhodu ponechat i jemu za zcela stejných podmínek jako původním odběratelům. Jako takový speciální bonus, kterého lze v poměrně velmi krátkém časovém okně využít. Kdykoliv během dne v Pondělí 13.9.2021 bude tato možnost odběru pro všechny ukončena.

2) Další novinkou, kterou nelze minout, je sjednocení názvu strategií potažmo označení obchodních účtů zařazených do portfolia písmeny řecké abecedy, pro větší přehlednost a sjednocení interní metodiky řazení jednotlivých projektů a řízení obchodního portfolia, v tomto případě jde z pohledu investora pouze o kosmetickou úpravu, která nemá na výsledky obchodování žádný dopad.

3) Dlouho jsme se nikde nezmínili o Bitcoinu, už to možná na venek vypadá, že jsme vyjma hodlerství na nej zanevřeli ve smyslu spekulace vývoje jeho ceny je to i do jisté míry pravda, o jeho hodnotě ale rozhodně nepochybujeme.

Novinka, která jistě ještě stojí za zmínku, je úplně nový automatický obchodní systém, který jsme pro Vás připravili právě na Bitcoinu a aktuálně ho velmi pečlivě testujeme v reálných podmínkách trhu BTCUSD. Pokud by další vývoj pokračoval tak dobře jako doteď přáli by jsme si Vám ho zpřístupnit k odběru ideálně na vánoce jako vánoční dárek, popřípadě začátkem nového roku 2022.

4) Jelikož jsme znovu sestavili obchodní portfolio, nově jsme i začali počítat jeho průměrnou měsíční výnosnost vyjádřenou procenty z hodnoty celkového vkladu v poměru doporučené síly distribuce signálu, která bude pravidelně zveřejňována na poslední stránce našich týdenních reportů.

Vytvořte si webové stránky zdarma!