Program investiční iniciativa

25.02.2023

Po dvou letech covidu a roku ruské okupace Ukrajiny, rostoucí inflace v USA i v Evropě, slábne nám všem reálná kupní síla přímo před očima bez ohledu na naše příjmy, ty samé položky našeho nákupního košíku se zdražují ze dne na den. Ne pozvolna, ale skutečně si toho všichni všímáme při každé platbě v obchodě. Peníze ležící na běžných či spořících účtech, které nejsou určené pro pokrytí režijních nákladů našich domácností a běžnou útratu, dramaticky ztrácejí svoji hodnotu. Míra inflace meziročně vzrostla na 15,7% hovoříme-li o období Lednů 2022-2023. 

Ve světle této makro ekonomické situace jsme se nyní v MADEX FUND rozhodli pro neinvestované peníze ležící domácnostem na bankovních účtech, připravit rehabilitační program.

Dobře víme, jak může být obtížné tyto prostředky pro mnohé získat a s plným vědomím všech rizik, které investiční nástroje obecně mají, dopřát našim volným finančním prostředkům náležitou péči a ozdravnou zatučňovací kůru, kterou si právem zasluhují.

Slovy klasika "v šílenství spočívá zdravý rozum." otevíráme široké veřejnosti tyto dveře do našeho finančního wellness centra.

To zásadní co na signálu SIGMA nyní měníme, je nastavení poplatků tak, aby to dávalo všem zúčastněným ještě větší smysl.

Poplatky za odběr 20%

Affiliate poplatky 50%

V praxi to znamená, že jakýkoli odběratel našeho obchodního signálu SIGMA si nově může ve svém rozhraní, nastavení odběru signálu nechat vygenerovat unikátní Affiliate link. Pokud se přes tento link přihlásí k odběru někdo další, z účtované celkové provize 20% ze zisku dostane vždy v intervalu 4 kalendářních týdnů celou polovinu, tedy 10% z celkově vygenerovaného zisku přímo na svůj účet, který si v administraci vybere, ať už to bude obchodní účet, nebo rovnou peněženka, je to vaše volba.

V kostce řečeno, pokud odebíráte obchodní signál SIGMA platíte v pravidelných intervalech 4 týdnů 20% poplatek za odběr z celkově vygenerovaného zisku v tomto období. Pokud odebírá obchodní signál někdo další přes váš affiliate link zaplatí také 20% poplatek ze svého zisku, ze kterého ale celá polovina vždy automaticky připadne Vám. Tedy hezká pyramida postavená na špičku, nemyslíte?

Na našem webu jsme připravili sekci Partnerský program pokud si pod vlastním označením (nick name) zaregistrujete svůj unikátní Affiliate link budou ho mít vaši následovatelé stejně jako vy samotní a všichni ostatní dostupný v přehledném seznamu přímo na našich stránkách, aby jste ho měly vždy k dispozici a nemusely ho všemožně hledat a přeposílat ostatním.

Také je potřeba na tomto místě říci, že analytika zobrazení výnosnosti signálu v prostředí RoboForexu zohledňuje a graficky vykresluje majetek účtu, tedy hlavně otevřené pozice, které máme dlouhodobě strategicky v trhu umístěny a "zrají" nám. To pak významně zkresluje to, co obchodní strategie uzavírá a skutečně dělá. Pro lepší představu v těchto posledních medvědích letech, které nám slouží hlavně k akumulaci pozic o reálné výkonnosti signálu SIGMA očištěné o otevřené akumulační tržní pozice, trasující strategií vypořádané obchody používáme vlastní analytický tracer, který sleduje realizované obchody a vyhodnocuje měsíční výkonnost strategie vyjádřené v procentech a to v týdenním intervalu. Což nám dává jak číselně, tak graficky mnohem lepší a reálnější obrázek výnosnosti, založené pouze na již uzavřených obchodech. Jinak řečeno, přiznaných ztrát i zisků dohromady.

2,37% průměrného měsíčního zhodnocení investovaného kapitálu v nejhorších dvou letech za poslední dekádu z pohledu nákupní strategie akciového indexu S&P 500 je výnosnost, která nám pohodlně eliminuje vliv inflace a ještě přináší 12,74% ročního výnosu navíc, nad rámec takto obří inflace.

Tímto způsobem se staráme o naše peníze, jak nejlépe v tomto tržním prostředí umíme. 

Vy nyní můžete taky. Pokud jste si vědomi všech rizik, které obchodování s pákou na globálních finančních trzích obnáší. 

Tento způsob hospodaření rozhodně není pro každého a vše v tomto článku uvedené, ani nelze chápat jako investiční doporučení. Tohle není rada, nezabýváme se finančním poradenstvím. Pokud máte nějaké pochybnosti, napřed se s někým poraďte. 

MADEX FUND není registrovaná obchodní společnost a nenese žádnou odpovědnost za vaše rozhodnutí. Jsme skupina privátních investorů sdružující se na volné platformě v prostředí webu www.madexfund.net a činíme pouze svá vlastní rozhodnutí.

Vytvořte si webové stránky zdarma!